logo2

Dieta redukcyjna / standardowa

Dieta redukcyjna jest przeznaczona dla osób, które chcą w krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów. Idealna dla kobiet o drobnej budowie ciała, osób o niskiej aktywności fizycznej i osób starszych. Zapewnia uczucie lekkości, a jednocześnie dostarcza do organizmu wszystkie niezbędne składniki odżywcze.
Dieta dostępna w następujących kalorycznościach: 1000 kcal, 1300 kcal i 1600 kcal.

Dieta standardowa to jedna z najbezpieczniejszych dla zdrowia diet, pomaga uniknąć efektu jojo, nie wymaga drastycznych ograniczeń, więc łatwo ją stosować, przeznaczona dla mężczyzn aktywnych fizycznie, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy, zalecana również osobom z nadwagą jako dieta odchudzająca oraz idealnie sprawdza się dla osób, które zakończyły etap odchudzania i „wychodzą z diety”.
Dieta dostępna w następujących kalorycznościach: 1800 kcal, 2000 kcal, 2200 kcal.

Dieta vege + fish

Dieta przeznaczona dla osób będących wegetarianami, którzy zrezygnowali ze spożywania mięsa. Dieta ta jest bilansowana produktami nabiałowymi oraz roślinami strączkowymi.
Dieta dostępna w następujących kalorycznościach:
1000 kcal, 1300 kcal, 1600 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal.

Dieta cukrzycowa

Dieta przeznaczona dla osób zmagających się z cukrzycą oraz tych, którzy chcą wykluczyć cukier ze swojego jadłospisu. Przeważa tutaj menu wytrawne, stworzone z produktów o niskim indeksie glikemicznym.
Dieta dostępna w następujących kalorycznościach:
1300 kcal, 1600 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2200 kcal.

Dieta sport

Jesteś osobą aktywną lub sportowcem? Opracowaliśmy dietę odpowiadającą Twoim potrzebom. Składającą się z różnorodnych posiłków, bogatych w węglowodany oraz odpowiednią ilość białka oraz tłuszczy. W diecie tej znajdują się produkty ze wszystkich grup spożywczych. Dieta opracowywana jest zgodnie z normami IŻiŻ.
Dieta dostępna jest w następujących kalorycznościach:
2500 kcal, 3000 kcal i 3500 kcal.

Dieta office

Dieta przeznaczona dla osób pracujących. Składa się z trzech posiłków: I śniadania, II śniadania i obiadu.
Dieta dostępna jest w następujących kalorycznościach:
1600 kcal.

Dieta detox - sokowa

Dieta sokowa – dieta składająca się z 6 soków o pojemności 400 ml, które zapewnią do organizmu dostarczenie 1200 kcal dziennie. Dieta ta traktowana jest jako detoks organizmu, poprawiający pracę jelit i układu pokarmowego. Zaleca się stosowanie tej diety od 3 do 5 dni.